Vladimír Ládyn Gajdošík

Vladimír Gajdošík
Vladimír Ládyn Gajdošík
RallyE fotograf

Mít dobrý snímek, znamená dost často zmoknout, být od bláta, promrzlý, ale mít ten dobrý pocit, už při zmáčknutí spouště.

Jsem chlap z Moravy a jsem na to hrdý. Kromě naší slivovice a vína, se můžeme pyšnit i četným množstvím pořádaných rallye. 

Již jako malý jsem stál za páskou a obdivoval tu rychlost a odhodlání. Vnímal ten zvedající se prach a vůni spálených gum a fandil všem stejně. Byl to skvělý pocit a já ho chtěl zažívat dál

S focením přišly příležitosti

S mojí první zrcadlovkou nebylo vůbec těžké rozhodnout, co bude tématem mých fotek. Jasně vítězila ta rychlá kola, vířící prach všude kolem. Když jsem časem dostal příležitost fotit více profi byl jsem pro všema deseti. Poznal jsem stovky skvělých týmů, jejich aut a zamiloval jsem si svět kolem rallye ještě víc.  

Když ke mě přišla první zrcadlovka, nebylo se o čem rozhodovat. Můj záměr byl zcela jasný. 

Neomezuji se jen na Moravu

V posledních letech objíždím rallye  křížem krážem republikou, dost často se podívám i k našim sousedům a když mě pozvou někam dál mimo moji rodnou hroudu, tak si rychle sbalím batoh a pár blbostí, sedám do auta a jedu. 

Nejsem ortodoxní rallye fotograf, čas od času sejdu z cesty ;)

Přestože je rallye moje srdcovka, nebráním se focení motokrosu, traktoriády nebo dětských závodů na kolech. Člověk si tak nějak rozšiřuje obzory a každé vykročení ze stereotypu ho nutí být více ve střehu a mít prst nachystaný na spoušti o něco déle.

Moje první lepší fotka

Moje první fotka